قیمت انواع کاشت ناخن

by کاشت ناخن in سپتامبر 1, 2019

بسیاری از بانوان به کاشت ناخن های خود علاقه زیادی دارند. کاشت ناخن تنها برای پنهان سازی ناخن های معیوب نمی باشد، بلکه امروزه هدف از کاشت ناخن زیبایی دو چندان ناخن هاست. داشتن انگشتانی کشیده جز معیارهای زیبایی به شمار می‌رود و با کاشتی مناسب می توان انگشان دست خود را کشیده تر کنید. در ادامه مطلب به تعریف انواع مختلف کاشت ناخن و قیمت آن می پردازیم.

کاشت ناخن چند نوع دارد؟

همانطور که‌در بالا گفته شده برای کاشت ناخن شیوه های محتلفی وجود دارند که انتخاب این شیوه ها به عهده خود مشتری می باشد. شما می توانید در‌ زیر‌ لیستی از انواع کاشت ناخن را مطالعه کنید:

 1. کاشت ناخن به شیوه بیبی بومر
 2. کاشت ناخن به شیوه تیپ گذاری
 3. کاست ناخن به شیوه اکلیلی
 4. کاشت ناخن به شیوه ژلیش
 5. کاشت ناخن به شیوه فرانسوی
 6. کاشت ناخن به شیوه میکس
 7. کاشت ناخن به شیوه دیپینگ
 8. کاشت ناخن به شیوه ژله ای
 9. کاشت ناخن به شیوه قالبی
 10. کاشت ناخن به شیوه پودری
هزینه کاشتن ناخن - قیمت کاشت ناخن

هزینه کاشتن ناخن – قیمت کاشت ناخن

 

همچنین بخوانید : لاک ناخن نارنجی

هزینه انواع کاشت ناخن چقدر می شود؟

در کل هزینه انواع کاشت ناخن با یک دیگر تفاوت چندانی ندارد. مواردی که باعث تفاوت قیمت کاشت ناخن می شود مواد بکار رفته در کاشت ناخن و میزان مهارت ناخن کار می باشد. ما در زیر لیستی از‌ میانگین قیمت کاشت ناخن در مناطق مختلف تهران را برای شما‌ تهیه کرده ایم:

 1. شرق تهران از 60,000 تا 150,000
 2. غرب تهران
  از 60,000 تا 150,000
 3. شمال تهران
  از 80,000 تا 200,000
 4. جنوب تهران
  از 30,000 تا 120,000

دقت کنید که ناخن کار شما باید بسیار حرفه ای باشد زیرا یک کاشت ناخن نامناسب نه تنها باعث زشتی ناخن های شما می‌شود بلکه می تواند به زخم و عفونت انگشتان شما نیز ختم شود‌. علاوه بر این اگر کاشت ناخن به طور مناسبی صورت نگیرد می تواند باعث شکستن سریع ناخن ها شود.

آیا شما ناخن کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply